Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Ticaret Borsası Ziyaret

Iğdır  Defterdarı Abdülkadir BÜYÜKFIRAT ve beraberindeki heyet Iğdır Ticaret borsasını ziyaret etti.

Vergi Dairesi Müdürü Mahmut KURI ve Gelir müdürlüğü Subahan GÖĞCEBULAK ‘ ın katılımı ile yapılan ziyarette Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kasım ÇANKAYA , Üyeler İsmail AKAN,  Mehmet KILIÇ ve Genel Sekreter Sibel GÜNEŞ hazır bulundular.
Meclis Başkanı Kasım ÇANKAYA , ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu, herkesin vergi verme yükümlülüğü olduğunu ve bu bilinç ile hareket edilmesi gerektiğini belirterek kayıt dışı ekonomi ile mücadelenin hızının artırılması gerektiğini söyledi. Vergi yapılandırılmaları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
Defterdar Büyükfırat, Ziyarette her geçen yıl vergi bilincinin arttığını ve Iğdır mükelleflerinin bu konuda çok duyarlı olduklarını ifade etti.
Defterdar Büyükfırat, Vergi Yapılandırılması 2017 Yılı Ocak Ayından Mayıs Ayına Ertelenmesi 2. Taksitini Ödemeyi Unutmayın, Yapılandırmanız Bozulmasın. Son Gün 31 Mayıs 2017 -Vergi Yapılandırmasında 1.Taksiti Ödememiş Olanlar için Son Şans! 1. ve 2.taksiti Birlikte Ödeyin, Yapılandırmanız Bozulmasın. Son Gün 31 Mayıs 2017 -Yapılandırdığınız Vergi Borçlarınızı www.gib.gov.tr ‘den Kredi Kartı ile Ödeyebilirsiniz.” şeklinde konuştu.